Bahçe Şemsiyesi

   bahçe şemsiyesi,

evlerde bahçelerde balkonlarda ve cafe ve restaurantlarda kullanılabilecek şemsiye türlerindendir. 200 cm den başlayarak 400 cm e kadar gidebilmektedir. Mandallı ipli ve çevirme kollu olarak açılma mekanizması bulunmaktadır.

Bahçe Şemsiyesi Üretimi

Polyester ve akrilik kumaş olmak üzere 2 çeşit kumaş cinsinden yapılan bahçe şemsiyeleri etek saçaklı ve etek saçaksız olarakta isteğe göre üretimi gerçekleşmektedir. Üretimler yapılırken müşteri isteği doğrultusunda firma cafe ve restaurantların logo görselleri şemsiye üzerine baskı yapılarakta üretim sağlanmaktadır. bahçe şemsiyesi bir çok çeşit kumaştan imal edilebilmektedir. Rengi örnek renk kartelası üzerine siz değerli müşterilerimiz seçimleriniz yapabilmektedir.

 Bahçe Şemsiyeleri Kullanım Şekilleri

Bahçe şemsiyeleri sizleri yazın kavurucu sıcağından korur. İster balkonlarınızda ister cafe ve restaurantlarınızda kullanımı kolay bu şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Şemsiyeler ölçülerine göre bidon altlık veya mermer altlık ile kullanılabilir bidon altlık kullanılabilecek şemsiyeler çoğunlukla 200 cm ve 300 cm arasında değişkenlik gösteren şemsiyelerdir bu şemsiyeler 50 lt bidon ve 70 lt bidon arasındaki bidon çeşitleri ile kullanımı kolayca uygundur.

Şemsiye gezegeni ekibi olarak bahçe şemsiyelerini siz değerli müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda üretmekteyiz. Sizlerde bu şemsiyeler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla iletişime geçebilir fiyatlarını öğrenebilirsiniz.